Klawisze
KingKorg po raz pierwszy został pokazany na targach NAMM 2013, a tym samym wprowadzono do oferty zupełnie nowy produkt, który otwiera nową kategorię produktów z bardzo mocnej oferty Korga. Dlaczego nowy? Wbudowana lampa mająca ocieplić dźwięk, złącza CV/Gate Out filtr z MS20 - to znak, że Korg zaczął czerpać z tradycji i montować w urządzeniach to co najlepsze z klasyków podpierając się nowoczesną technologią.

Czytaj więcej...

Mamy przyjemność jako pierwsi przetestować Korg PA 900 - najnowszy keyboard japońskiego producenta. Jest to kontynuacja popularnej serii keyboardów Korga, które dysponują różnymi generatorami brzmień. Korg po raz kolejny pokazał, że dwie osobne drogi keyboarda i syntezatora zeszły się już na dobre. Przyszły nabywca otrzymuje naprawdę wiele. A ile to znaczy wiele? Zapraszam do lektury.

Czytaj więcej...

Patrząc na Kross'a nie sposób zauważyć podobieństwa do modelu X-50, który z kolei nawiązywał do starej X-5'tki, z tą różnicą że pierwszy oferował 6 MB pamięci, drugi (X-50) otrzymał 64 MB, a najnowszy Kross ma już 112 MB. Na tym w sumie można zakończyć porównanie, gdyż Kross już z nimi ma niewiele wspólnego. Tamte były syntezatorami, a ten model to prawdziwy ultralekki workstation w pełnym tego słowa znaczeniu.

Czytaj więcej...

Panująca moda na zgrabne ciała, odbija się również na instrumentach. Aktualny trend modelek to skóra i kości, odchudzenie wręcz nienaturalne. W podobny sposób można opisać najnowszy model, który wkracza właśnie na salony. Oto najnowsza kolekcja Korga: przed Państwem Korg Kross. Ubrany został w bardzo gustowny kolor czerwony a jego waga to.... 4.3 kg. To nie koniec jego zalet. Zapraszam do testu.

Czytaj więcej...

Arturia to firma specjalizująca się w syntezatorach wirtualnych. To dzięki nim wielu z nas mogło zasmakować przyjemności gry i zbliżyć się do kultowych syntezatorów, których być może nigdy nie będziemy mieli okazji dotknąć fizycznie. Jeśli już trafi się dobry instrument w idealnym stanie - to jest okropnie drogi, a doskonałe emulacje takich klasyków jak: Prohpet, Jupiter, Oberheim, Wurlitzer czy CS-80 możemy mieć za ułamek ceny. Spore zamieszanie narobił na rynku muzycznym nowy model MiniBrute który jest analogową konstrukcją. To instrument, który sprawia wiele frajdy i zapewnia mocne brzmienie uwalniając kreatywność. Zapraszam do lektury.

Czytaj więcej...

PREZENTACJA Piotr Wyleżoł (2 części)

Czytaj więcej...

Prezentacja Wojtek Konikiewicz

 

Korg – LP-380 (Made In Japan)

Korg – LP-380 (Made In Japan)

Prestiżowe pianino cyfrowe LP-380 jest z dumą produkowane w Kyoto,…
KORG Pa-900 i TC HELICON

KORG Pa-900 i TC HELICON

KORG Pa-900 i TC HELICON Wieloletnia współpraca KORGA ze światowym…
Oryginalny MS-20 powraca!

Oryginalny MS-20 powraca!

Oryginalny MS-20 powraca! Dzisiaj, 36 lat po pierwszej prezentacji instrumentu…
Korg - KingKORG

Korg - KingKORG

KingKORG został zaprojektowany zgodnie z filozofią klasycznych analogowych syntezatorów KORGa,…
Arturia KeyLabs

Arturia KeyLabs

KLAWIATURA STERUJĄCA I HYBRYDOWY SYNTEZATOR W JEDNYM
!!!
Arturia SparkLE

Arturia SparkLE

SparkLE to najnowszy instrument hybrydowy od Arturii, który wzniesie Twoje…
Arturia KOMPLETNA KOLEKCJA


Arturia KOMPLETNA KOLEKCJA


KOMPLETNA KOLEKCJA - 9 legendarnych syntezatorów 1 elektryczne pianino -…
Arturia MiniBrute

Arturia MiniBrute

100% ANALOGOWEJ MOCY
.Analogowa ścieżka sygnału audio MiniBruta zapewnia potężne…